| Viven İnşaat
Hemen Ara Sizi Arayalım
2024-04-01

VİVEN VOGUE EV SAHİPLERİYLE BULUŞUYOR

Gayrimenkule yapılan yatırımda sınıf atlatan projeleriyle İzmir’in lokomotif inşaat markalarından biri olan Viven İnşaat; ihtişamlı ve modern mimariye sahip Vogue projesinin teslimatlarına başladı. Satış ofisinde gerçekleşen anahtar teslimi, Viven İnşaat Direktörü Edip Singin katılımıyla yapıldı. Daire sahipleri proje alanını gezdiren sonra anahtarlarını Viven İnşaat Direktörü Edip Singin’den teslim aldı. Bornova’da hayata geçen lüks projenin %90 oranında satışı tamamlandı. Sınırlı sayıda dairesi kalan Vogue Projesi yatırımcıların gözdesi haline geldi.

 

Yatırım potansiyeli yüksek lüks bir proje: Viven Vogue

 

 Merkezi lokasyonuyla İzmir Körfezi’ne maksimum hakimiyet sağlayan Viven Vogue; 1+1, 2+1, 3+1 daire tipleri ve metrekare seçenekleriyle 10 farklı modelde yaşam alanı sunuyor.  İnşaat tamamlanmadan tüm daire satışlarını gerçekleştiren Viven İnşaat, yatırım potansiyeli yüksek Vogue Projesiyle ev, iş, alışveriş, spor gibi yaşama dair ihtiyaç duyduğunuz her şeyi tek bir noktada buluşturuyor ve sizi sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlayacak çok özel bir yaşam alam sunuyor. Haziran Ayı itibariyle yaşamın başlayacağı Viven Vogue, lüks anlayışını yepyeni bir boyuta taşıyor. Viven İnşaat Direktörü  Edip Singin, 184 daireli Vogue Projesi’nde %90 oranında satış gerçekleştiğini belirterek,’’ 2070 m2 arazi üzerine kurulan projemiz lokasyon olarak çok güçlü bir hat üzerinde yer alıyor. Modern mimarisi ile bulunduğu bölgeye değer katan bu özel bir projenin teslimatlarına başlamaktan dolayı büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz. Anahtar teslimlerini gerçekleştirdiğimiz projemizde bizi tercih eden herkese teşekkür ederiz’’ dedi.

 

‘’İzmir’in çehresine ve gayrimenkule değer katıyoruz’’

 

Ege Bölgesi’nde turizm kalbi haline gelen İzmir’de 700 ‘ün üzerinde taşeron ve tedarikçiyle çalıştıklarını belirten Edip Singin, ‘’Türkiye’de, hele ki İzmir gibi turizm kenti olan bir şehirde gayrimenkule yatırım yapmak artık çok daha fazla önem  arz ediyor. Vogue projesi, yatırımcılara sadece bir kazanç sağlamıyor, getirdiği yeniliklerle hayal edileni sunuyor.  Her projemizde yaşam kalitesine ve kişisel zaman algısına verdiğimiz önemi vurgulamak için Vogue bünyesinde de; havuz, sauna, çocuk oyun alanı, fitness salonu, hobi odası gibi birçok sosyal faaliyet alanını ekledik.Şehir hayatını biçimlendiren gayrimenkul geliştirme vizyonumuzla, sürekli gelişen ve büyüyen müşteri profilimizle, sahip olduğumuz deneyimlerin ışığında sektörün lokomotifi olma misyonumuzla, aynı enerji ve heyecanla hayat inşa etmeye devam edeceğiz.’’ dedi. İzmir’in çehresine ve gayrimenkule değer katmayı hedefleyen Viven İnşaat; 170.000 metrekare inşaat hacmiyle üretim kapasitesini arttırarak, faaliyet çalışmalarını konut, butik otel ve ticari alanlarda sürdürmeyi hedefliyor.

Bize Ulaşın

Bize ulaşmak için formu doldurabilirsiniz...

Viven İletişim